BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90 549 249 21 21
  • +90 549 249 21 21

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel güvenilir bir şirketle çalışmak istiyorsunuz ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

Kış bahçeleri günden güne kullanımı artan en popüler bahçe kapatma sistemleridir. Sistemin yapısı villanızın manzarasının kapanmasını en asgari seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Kışın yağmurdan camurdan, soğuk havadan, yaz mevsiminde tozdan dumandan sizi korur. Yılın her ayında kış bahçenizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için en ideal sistem katlanır cam balkon veya tercihe göre giyotin camlama, sürme sistem camdır.

Cam Balkon sistemlerimiz arasında cephe camlama için kullanılan Cafe ve Resturant giyotin camlama sistemleri herhangi bir eşik profili olmadan uygulanmaktadır. Dolayısıyla iki farklı bölümü istenildiği gibi birleştirme imkan tanımaktadır.

Bu sistemlerin uygulanması yerel yönetimlerin tasarrufundadır. Camlar arasında herhangi bir sabit kayıt olmadığından ve tüm camların toplanabilir olduğundan villalardaki kış bahçesi ve villa verandaları imar mevzuatına aykırı değildir.

Evet uygulanır. Ölçü alma esnasında oval balkondaki birleşme açıları, açı ölçüm cihazları ile tespit edilir, alınan açılar imalat sırasında profilde, alınan derece ile kesilir ve alüminyum profiller birleştirildiği zaman balkondaki yuvarlak şekli almış olur. Aynı teknik diğer açılardaki balkonlar için de kullanılmaktadır. Katlanır Cam Balkon sistemi her şekil ve açıdaki balkona uygulama yapabilmektedir.

Yeni Nesil Giyotin cam balkonlar hareketli ve yatay olduğu için temizliği çok çok kolaydır. Ayrıca Dikey Katlanır Cam Balkon uygulamasında, kanatların tümü içeriye açılabildiği için, kapalı iken dışarıda kalan bölüm, camlar içeri katlanınca içeride olacağı için temizliği çok rahatlıkla yapılır, aynı zamanda balkonun içinde kalacağı için de güvenlidir.

AKY CAM Sistemleri; Doğu ve Güneydoğu anadolu bölgesinde Kumandalı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Sürme Cam Balkon, Motorlu Cam Balkon, Giyotin Camlama, Cam Tavan Sistemleri, Kış Bahçesi, Teras Kapatma, Cam Balkon Aksesuar ve Profilleri, Tamperli Cam Çeşitleri, Veranda hizmeti vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Demonte Satış ve Bayilik Formu