BİZE SORUN
  • info@akycamsistemleri.com
  • +90532 648 99 12
  • +90532 648 99 12

Demonte Veranda

Demonte Veranda

 Demonte Veranda

 Demonte Veranda (Baranda),  teras yapıların zemin katında, yer ile aynı hizada ya da yükseltilmiş, üzeri bir çatıyla örtülü, yanları açık ya da camlı, büyükçe sundurma ya da balkondur.

  Demonte Veranda  bilhassa villalarda, yazlık evlerde, kır evlerinde ve müstakil evlerde tercih edildiğine değinmek gerekir.  İsteyen kişilerin verandalarına masa takımı koyması söz konusudur. Bu sayede, hem keyifli yemekler yemek hem de verandaya farklı bir hava katmak mümkün olmaktadır.

 Demonte Veranda Dekorasyon anlamında ev ile uyum göstermesi gerekmektedir. Verandaların doğal açık havada bulunan bir mekan olmasından mütevellit veranda dekorasyonu esnasında verandalara konulması planlanan mobilyaların her şeyden önce suya, neme ve güneşe karşı dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.  Demonte Veranda Bilhassa bahçe ve balkon için tasarlanan mobilyalardan yana tercih yapılmalıdır. Buna ek olarak, verandalara konacak olan kırlentlerin renkli olması önemli bir avantajdır. Verandanın kol kısmına ise polar veya battaniye koyarak farklı bir hava katmak mümkündür. 


AKY CAM Sistemleri; Doğu ve Güneydoğu anadolu bölgesinde Kumandalı Cam Balkon, Elektrikli Cam Balkon, Sürme Cam Balkon, Motorlu Cam Balkon, Giyotin Camlama, Cam Tavan Sistemleri, Kış Bahçesi, Teras Kapatma, Cam Balkon Aksesuar ve Profilleri, Tamperli Cam Çeşitleri, Veranda hizmeti vermektedir.

> > > >
Bizi Arayın
Demonte Satış ve Bayilik Formu